Proje ve Keşif Danışmanlığı

Hayatınızı Renklendirin

Proje ve Teknik Danışmanlık

Proje ve Teknik Danışmanlık ihtiyacınızda 0(256) 214 65 70 nolu rengarenkbirhat’tı arayarak soru bırakabilir,ya da aşağıdaki formda ‘Proje ve Teknik Danışmanlık’kısmına talebinizi bırakabilirsiniz. Sorularınız 3 iş günü içinde yanıtlanarak size gerekli bilgilendirme yapılmaya çalışılacaktır.

Yada info@renkmarketi.com adresine e-mail atarsanız sizlere bilgilendirme yapılacaktır..

BİNA KONTROLU

Bina uygulamacı bayii desteği ile birlikte ziyaret edilir. Alt yüzey ile ilgili inceleme yapılır ve uygun sistem önerilir.(Boya ya da ısı yalıtımı) Temeller, çatı ve su giderleri kontrol edilir ve yapılacak uygulamaya olumsuz etken oluşturacak hususlar tespit edilerek uygulama esnasında yapılması tavsiye edilir. Ayrıca gerektiğinde bununla ilgili fotoğraflar çekilerek teknik rapor ekinde detaylı şekilde bina yönetimine teslim edilir.

ÖZEL EKİPMANLAR İLE YÜZEY İNCELEME

Bina incelemeye başlandığında uygun sisteme karar verebilmek adına ilk olarak yüzey incelenir ve ısı yalıtımı mı ya da boya mı yapılacak kararı verilir. Akabinde boya yapılması yeterli görüldüğünde mevcut yüzeyin durumuna ve alt yüzeydeki boya tabakasının çeşidine göre uygun astar ve boya sistemine karar verilir.Ayrıca gerek bina kontrolü esnasında gerekse de uygulama yapılırken yüzey neminin, boyaya uygun olup olmadığını tespit etmek için nemölçer ile nem durumuna bakılır. Tüm uygulamalara (boya, ısı yalıtımı) başlamadan önce alt tabakada boyanın yada ısı yalıtım levhalarının yapışmasına olumsuz etki edecek gevşek tabakaları dökmek ve yüzeydeki yılların birikimi toz ve kir tabakalarını yüzeyden uzaklaştımak için 245 bar gücünde su jeti ile yüzey yıkaması yapılır.

PROJE RENKLENDİRME

Binada Marshall Boya'nın Anında Renk Sistemi’nde bulunan 1001 rengin hangisinin müşteri zevkine ve binada daha estetik duracağına dair karar verebilmek adına varsa binanın mimari görünüş projesine göre aksi takdirde fotoğraf üzerinden renklendirme çalışması yapılarak tüketicinin karar verebilme kolaylığı sağlanır. Ancak nihai kararı vermeden önce mutlaka renk yaş boya olarak çalışılarak yüzeyde numune uygulaması yapılır.

TEKNİK DANIŞMANLIK

Uygulamaya başlamadan önce oluşabilecek tüm alternatif sorularınıza yanıt vermek, yapılacak işlemleri ve bu işlemlerin teknik detayının fayda –zarar yönleriyle açıklanarak konuyla ilgili tam bir bilgi paylaşımı sağlanır. Uygulama esnasında yapılan uygulama teknik personelimiz tarafından belirli aralıklarla ziyaret edilir ve yapılan işin en sağlıklı şekilde yürümesi adına gerek uygulama firmasına gerekse de iş sahibine önerilerde bulunulur.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı